Sumanus ir praktiškas pasirinkimas – roletai diena ir naktis

Sumanus ir praktiškas pasirinkimas – roletai diena ir naktis

Atėjus pavasariui ir šylant orams, vis dažniau tenka slėptis nuo tiesioginių saulės spindulių. Vieni vartotojai naudoja užuolaidas, šiuolaikiški renkasi tik roletus. Kadangi jie, ne tik apsaugo nuo saulės spindulių, bet ir yra praktiški. Ypač populiarūs Lietuvoje yra roletai diena ir naktis.

Roletai diena naktis

Diena ir naktis roletai yra labiau biurams orientuotas gaminys. Kadangi, dažnam verslui tenka pristatinėti savo produktus ar paslaugas klientams, jiems tenka rodyti ir vaizdinę medžiagą multimedijos pagalba. Greičiausiai kiekvienas su tuo susidūręs jau gali nuspėti, kur link vedama ši mintis. Taip, į biuro langus šviečianti saulė ženkliai sumažina pateikiamo vaizdo kokybę. Jis tampa išblukęs ir vos įskaitomas. Tai kelia didelius nepatogumus ne tik įmonės vadovams, bet ir susipažinti medžiaga užsukusiems klientams. Taigi, tokių nesklandumų išvengimui ir yra siūlomi roletai diena naktis.

Roletai diena naktis kaina

Konkrečią kainą šiam Roletailux.lt pagamintam produktui galima įvardinti tik tada, kai bus žinomi keli dalykai:

  • Kiek roletų bus užsakyta gamybai;
  • Kokie vieno lango matmenys;
  • Kaip greitai privaloma įgyvendinti užsakymą;

Kaip matote, daug reikalavimų roletų kainai nustatymui nėra, tačiau jie privalo būti tikslūs. Pavyzdžiui, jei roletai diena naktis bus užsakyti tik vienam nedideliam langui, tikėtina, kad tokio gaminio kaina bus kur kas didesnė, nei užsakant tokius 4 ar 6. Todėl roletai diena naktis kaina sumažės, jei prieš užsakydami Roletailux.lt roletus pasversite galimybę uždengti kelis langus.

Langų matmenys taip pat įtakoja roletų kainai. Sunaudojant daugiau audinio kyla ir diena naktis roletų kaina. Tačiau tenka pripažinti, kad skiautės ant lango nepakabinsite, nes nakties efekto išgauti nepavyks. Pro roleto diena naktis kraštus prasiskverbiantys saulės spinduliai taps panašiu trukdžiu kaip iki tol.

Sutrumpintas diena naktis roletų gaminimo laikas padidins ir kainą. Bet laikas, kurį Jūs išlošite, visiškai atsvers pačio Roletailux.lt gaminio kainą. Norint greičiau uždengti langus roletais diena ir naktis bus geriausia išeitis. Dieną galėsite mėgautis saulės spindulių kontrole.  Vakarais, sukursite visas sąlygas šviesai patekti į patalpas.

Taigi, Roletailux.lt gali įgyvendinti bet kokį Jūsų užsakymą. Nuo mažiausios iki didžiausio.

Info imta iš wiki: https://lt.wikipedia.org/wiki/Roletai